Lillekuller

LILLEKULLER

Lilleoutlet.ee e-pood pakub teile mugavat võimalust tellida kaunid lilled ja kingitus koju või saata see soovitud aadressile. Lisaks lilledele leiate meie valikust ka muid kingitusi nagu näiteks vahuveinid ja kaisukarud jms. Tellimusi e-poe kaudu saate esitada ööpäevaringselt. Kullerteenust kasutades lisandub lõppsummale ka kullerteenuse tasu. Kõik tellimused kullerdatakse saajale päeva jooksul, kellaajalisi tellimusi ei saa garanteerida.

Sõbrapäeval ei saa tellimusi teha kellaajaliselt, kullerid viivad tellimused kohale terve päeva jooksul nii kiiresti kui võimalik!

Kullerteenuse hinnad

Lillede saatmine – Tallinn ja lähiümbrus 7€

Samal päeval kuni 17.00 tehtud tellimused jõuavad teieni sama päeva jooksul. Kõik peale 17.00 tehtud tellimused kullerdatase järgmisel päeval.

Lillede saatmine üle Eesti 12€

Samal päeval enne 10.00 tehtud tellimused jõuavad teieni samal päeval. Kõik peale 10.00 tehtud tellimused kullerdatakse järgmisel päeval.

Meenutame, et suurematel tähtpäevadel (sõbra-, naiste- ja emadepäev) kellaajalisi kullertellimusi ei täideta, kõik tellimused täidetakse jooksvalt päeva jooksul.