Lillekuller

LILLEKULLER

Lilleoutlet.ee e-pood pakub teile mugavat võimalust tellida kaunid lilled ja kingitus koju või saata see soovitud aadressile. Lisaks lilledele leiate meie valikust ka muid kingitusi nagu näiteks vahuveinid ja kaisukarud jms. Tellimusi e-poe kaudu saate esitada ööpäevaringselt. Kullerteenust kasutades lisandub lõppsummale ka kullerteenuse tasu. Kõik tellimused kullerdatakse saajale päeva jooksul, kellaajalisi tellimusi ei saa garanteerida.

Kullerteenuse hinnad

Lillede saatmine – Tallinn ja lähiümbrus 8€

Samal päeval kuni 16.00 tehtud tellimused jõuavad teieni sama päeva jooksul. Kõik peale 16.00 tehtud tellimused kullerdatase järgmisel päeval. Laupäeval ja pühapäeval täidame tellimused, mis on esitatud enne kella 14.00.

Lillede saatmine üle Eesti E-R 13€

Samal päeval enne 10.00 tehtud tellimused jõuavad teieni samal päeval. Kõik peale 10.00 tehtud tellimused kullerdatakse järgmisel päeval.

Kaugemate asukohtade puhul palume kullerteenuse võimalikkuse kinnitamiseks võtta ühendust meie floristidega 56004047 või info@lilleoutlet.ee

Meenutame, et suurematel tähtpäevadel (sõbra-, naiste- ja emadepäev) kellaajalisi kullertellimusi ei täideta, kõik tellimused täidetakse jooksvalt päeva jooksul.